Wybory uzupełniające do RSD

Rada Samorządu Doktorantów ogłasza wybory uzupełniające. Ilość wolnych wakatów wynosi 1. Zgodnie z Regulaminem SD UMP przyjmowane będą kandydatury doktorantów z Wydziału Farmaceutycznego, Wydziału Lekarskiego II oraz Wydziału Lekarskiego I (ilość członków RSD z Wydziału Nauk o Zdrowiu wynosi obecnie 3). Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 marca 2017 r. w Sekcji ds. Studiów Doktoranckich UMP Działu Spraw Studenckich (ul. Fredry 10, Poznań)

„Subclinical target organ damage in the management of cardiovascular diseases” - prof. Enrique Rodilla Sala.

Wykład „Subclinical target organ damage in the management of cardiovascular diseases” profesora Enrique Rodilla Sala odbędzie się w języku angielskim w dniu 3 marca 2017 r. o godz. 11:00 w sali wykładowej nr 116, Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33.

Nabór do programu ERASMUS+ - edycja 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23.01-28.02.2017 Dział Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej przeprowadzi nabór na wyjazdy w programie Erasmus+. Rekrutacja dotyczyć będzie mobilności edukacyjnej studentów i doktorantów, czyli wyjazdów: - w celu zrealizowania części studiów w zagranicznej uczelni, - w celu odbycia praktyki w zagranicznym instytucji.

Warsztaty z meta-analizy

W dniach 3 i 4 marca 2017 r. odbędą się warsztaty, których tematem przewodnim będą meta-analizy. Warsztaty teoretyczne poprowadzą: dr Kosma Woliński i dr Michał Michalak, natomiast warsztat praktyczny poprowadzi dr Michał Michalak. Zapraszamy!