„Subclinical target organ damage in the management of cardiovascular diseases” - prof. Enrique Rodilla Sala.

Szanowni Doktoranci!

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 3 marca 2017 r. odbędzie się wykład pt. „Subclinical target organ damage in the management of cardiovascular diseases”, który poprowadzi zagraniczny gość naszej Uczelni Prof. Enrique Rodilla Sala.

Prof. E. Rodilla Sala jest naukowcem i nauczycielem akademickim Katolickiego Uniwersytetu im. Cardenal Herrera w Walencji (Hiszpania).

Wykład w języku angielskim odbędzie się 3 marca 2017 r. o godz. 11:00 w sali wykładowej nr 116, Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33.

Inicjatorem przyjazdu Prof. Sala był Prof. Paweł Bogdański - Kierownik Zakładu Edukacji i Leczenia Otyłości oraz Zaburzeń Metabolicznych.

Polecamy!