Aktualności

V JUBULEUSZOWA OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA "FARMAKOEKONOMIKA SZANSĄ NA ZBILANSOWANIE WYDATKÓW SYSTEMU OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE"

Konferencja odbędzie się w dniu 17 listopada 2017 roku w Centrum Biologii Medycznej UMP, ul. Rokietnicka 8, sala 1010, 60-806 Poznań.

Wyniki Konkursu Promotor Roku 2017

Najwyższą ilość punktów w tegorocznej edycji konkursu otrzymali i tym samym Laureatami Konkursu Promotor Roku 2017 zostali:

Doktoranckie Forum Uczelni Medycznych

W dniu 22 lipca w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbył się zjazd założycielsko-wyborczy Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych (DFUM). Jest to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu współpracę, integrację i reprezentowanie środowiska młodych naukowców z uczelni medycznych.

Doktorat od podszewki - wielokierunkowe działanie

Rada Samorządu Doktorantów zaprasza doktorantów, studentów oraz młodych naukowców na 3 edycję warsztatów "Doktorat od podszewki". Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2017 r. w Centrum Biologii Medycznej.