Wybory uzupełniające do RSD

z dnia 27.02.2017 r.

Dotyczący wyborów uzupełniających do Rady Samorządu Doktorantów
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

1. Rada Samorządu Doktorantów UMP ogłasza, że ilość wakatów wynosi 1.
  2. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Doktorantów UMP przyjmowane będą kandydatury doktorantów z Wydziału Farmaceutycznego, Wydziału Lekarskiego II oraz Wydziału Lekarskiego I (ilość członków RSD z Wydziału Nauk o Zdrowiu wynosi obecnie 3).
  3. Osoby zainteresowane kandydowaniem zobowiązane są do wypełnienia odpowiedniego formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1 do komunikatu nr 1.
  4. Wypełniony własnoręcznie formularz należy złożyć, osobiście lub drogą listowną, w zaklejonej kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem „Rada Samorządu Doktorantów” w Sekcji ds. Studiów Doktoranckich Działu Spraw Studenckich (ul. Fredry 10) do dnia 15 marca 2017 r. W przypadku zgłoszenia kandydatury drogą pocztową o jej przyjęciu decyduje data i godzina wpływu przesyłki do Sekcji ds. Studiów Doktoranckich, a nie data stempla pocztowego.
  5. Wybory odbędą się w dniu 22 marca 2017 r., o godzinie 17:30.
  6. Miejsce przeprowadzenia wyborów zostanie podane w terminie późniejszym w osobnym komunikacie.
  7. Wybory odbędą się spośród zgłoszonych kandydatów podanych w osobnym komunikacie po terminie zgłaszania kandydatur.
  8. Głos można będzie oddać jedynie na kandydata ze swojego wydziału.
  9. Przypomina się, iż głosować mogą tylko i wyłącznie doktoranci posiadający ważną legitymację doktorancką, którą zobowiązani są okazać przed przystąpieniem do głosowania.
  10. Wybory uzupełniające do Rady Samorządu Doktorantów UMP zostaną przeprowadzone zgodnie z Regulaminem Samorządu Doktorantów UMP zatwierdzonym przez Senat UMP dnia 26 października 2016 r. (Regulamin dostępny jest na stronie www.doktorancji.ump.edu.pl).
  11. Rada Samorządu Doktorantów UMP zastrzega możliwość zmian podanych informacji. Wszelkie zmiany zostaną niezwłocznie opublikowane na stronie www.doktoranci.ump.edu.pl.

Załącznik nr 1 do Komunikatu nr 1/2017 RSD (zgłoszenie kandydatury)