Promotor Roku 2016

W dniu 04.10.2016 r. odbyło się wręczenie dyplomów oraz listów gratulacyjnych laureatom I edycji konkursu Promotor Roku 2016 r.

W związku z ogłoszonym konkursem Rada Samorządu Doktorantów otrzymała zgłoszenia od 11 doktorantów, w tym: 4 z Wydziału Lekarskiego I oraz 7 z Wydziału Farmaceutycznego.

Najwyższą ilość punktów otrzymali i tym samym Laureatami Konkursu Promotor Roku 2016 zostali:
- z Wydziału Lekarskiego I - prof. dr hab. Jarosław Walkowiak (zgłoszenie: lek. med. Jan Nowak),
- z Wydziału Farmaceutycznego - dr hab. Judyta Cielecka-Piontek (zgłoszenie: Magdalena Paczkowska).

Pragniemy również zawiadomić, iż Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić:
- z Wydziału Lekarskiego I
dr hab. Jolantę Doroszewską
prof. dr hab. Tomasza Kotwickiego.
- z Wydziału Farmaceutycznego:
dr hab. Tomasza Goślińskiego, prof. UMP
prof. dr hab. Ewę Florek

Drodzy Promotorzy, jeszcze raz bardzo dziękujemy za wielki wkład w prowadzenie i rozwój naukowy swoich podopiecznych!!!