Kandydaci do Rady Samorządu Doktorantów

KOMUNIKAT NR 3/2017

RADY SAMORZĄDU DOKTORANTÓW

z dnia 16.03.2017 r.

Dotyczący listy kandydatów do Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

1. W dniu 15.03.2017 r. o godz. 15:00 zakończono przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na jeden wolny wakat do Rady Samorządu Doktorantów. Przyjmowanie zgłoszeń przebiegło bez zakłóceń.
  2. Lista zgłoszonych kandydatów:

Wydział Lekarski I

- mgr Ewelina Olech

Wydział Lekarski II

- lek. med. Martyna Borowczyk

- lek. med. Sylwia Sławek

Wydział Farmaceutyczny

- mgr farm. Szymon Tomczak

1. Przypomina się, że głosować mogą tylko i wyłącznie doktoranci posiadający ważną legitymację doktorancką, którą zobowiązani są okazać przed przystąpieniem do głosowania.
  2. Wybory uzupełniające do Rady Samorządu Doktorantów UMP zostaną przeprowadzone zgodnie z Regulaminem Samorządu Doktorantów UMP zatwierdzonym przez Senat UMP dnia 26 października 2016 r. (Regulamin dostępny jest na stronie www.doktorancji.ump.edu.pl).