< Cofnij

Darmowy dostęp testowy do platformy Coursera

Darmowy dostęp testowy do platformy Coursera
Nasza Uczelnia otrzymała dostęp testowy do platformy Coursera, która oferuje prawie 4000 kursów on-line. W zakresie dziedzin biomedycznych jest wiele kursów z nauk podstawowych oraz wybrane tematy z dyscyplin klinicznych. Coursera ma bardzo bogatą ofertę kursów z zakresu statystyki, bioinformatyki i programowania. Program może być szczególnie korzystny dla osób zainteresowanych działalnością naukową chcących poszerzyć swoje kompetencje w wyspecjalizowanej wąskiej dziedzinie. Za zakończone kursy otrzymuje się certyfikat. 
 
Dostęp pozostaje bezpłatny dla studentów i pracowników, którzy rozpoczęli kurs przed 31 lipca i zakończyli przed 30 września. Po tych terminach korzystanie z platformy jest możliwe w ograniczonym zakresie, najczęściej bez możliwości pełnego uczestnictwa i certyfikatu.
 
Osoby zainteresowane programem proszone są o wysłanie wiadomości do Mikołaja Zaborowskiego (mzaborowski@ump.edu.pl) i wskazanie kursu, w którym chce się uczestniczyć. Uczelnia otrzymała ograniczoną liczbę licencji.
 
Załączamy katalog kursów adresowanych w szczególności do studentów i pracowników uczelni medycznych. Można jednak wybierać także kursy spoza tej listy. Pełny zbiór oferowanych kursów jest dostępny na stronie portalu https://www.coursera.org/
 
Mamy nadzieję, że program będzie pomocny w zdobywaniu nowych umiejętności.
 
katalog kursów